Azonnali hívás

Karrier

Aktuális pozíciók

Nézz körül, csatlakozz hozzánk!

Kiállítási Hosztesz

Szakterület

Magyar Zene Háza, Kiállítási Hosztesz

Helyszín

Budapest XIV. kerület

Munkaidő

teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Várjuk jelentkezését az alábbi űrlap kitöltésével:

Jelentkezési lap

Jelentkezésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Magyar Zene Háza Közhasznú Nonprofit Kft. az adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezelje.

KIÁLLÍTÁSI HOSZTESZ munkakörbe keresünk munkatársat újonnan szerveződő csapatunkba.

Feladatok

  • Üdvözli, útbaigazítja, tereli és segíti a látogatókat
  • Ismeri a kiállítások anyagainak és a kiállítási terek biztonsági rendszerét
  • Figyeli a kezelésére bízott technikai eszközök üzemszerű működését
  • Betanítja és segíti a külsős munkatársakat
  • Vállalja a kétműszakos munkarendet és a hétvégi munkavégzést
  • A kiállítások, a hangdóm és a hangszerlabor rendszereinek átlátása és a tárlatok felügyelete

Elvárások

  • megbízhatóság, kreativitás, talpraesettség, önállóság, pontosság
  • IT, Microsoft rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • két műszakos munkarend és a hétvégi munkavégzés vállalása
  • angol nyelv ismerete/ középfokú nyelvtudás

Előnyt jelent

  • zene, illetve a média művészetek iránt való érdeklődés

Amit nyújtunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat
  • emberközpontú, célorientált vezetés
  • családbarát munkáltató

Nyitott pozíciók

Grafikus

GRAFIKUS munkakörbe keresünk munkatársat a Magyar Zene Házába az újonnan szerveződő csapatunkba.

meghirdetve: 2021/12/11 Részletek

Ajándékbolti Eladó

AJÁNDÉKBOLTI ELADÓT keresünk a folyamatosan bővülő csapatunkba.

meghirdetve: 2022/05/27 Részletek